SKI AREÁL ZLATÁ OLEŠNICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Zdobnice - ideální pro rodiny s dětmi

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Zkuste středisko Zdobnice a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Orlických horách a nabízí široké spektrum služeb. Každý si tak přijde na své.

Můžete využít čtveřici vleků a děti či začínající lyžaři ocení lano. Pokud se Vám sjezdovky budou líbit, můžete se na ně vrátit i večer a využít možnosti nočního lyžování. Středisko disponuje systémem umělého zasněžování. Úprava svahu probíhá denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Místní snowpark nabízí spoustu různých skoků. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Ochutnejte kofolu či smažený sýr.

Konečný verdikt by majitele určitě potěšil. Toto středisko si zaslouží kladné hodnocení. Návštěvu tohoto areálu můžeme s čistým svědomím doporučit. Kvalita zázemí je nadstandartní. Nechceme středisko vychvalovat do nebes, ale méně než 74% prostě dát nemůžeme. Doufejme, že si i ostatní areály vezmou z tohoto střediska příklad.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Věděli jste, že Vám může rychle pomoci půjčka do výplaty? Zažádejte si o peníze ihned a mějte je již za pár minut na účtu. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

Čtěte také: Zimní středisko Zdobnice Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 18.11.
Déšť
11°C
°C
Úterý
19.11.2019

°C
°C
Středa
20.11.2019

°C
°C
Čtvrtek
21.11.2019

°C
°C